Co se probírá v diskuzích, jaké jsou na zákrok recenze a co říkají hodnocení která byla v souvislosti s Lip Liftem udělena? Níže najdete shrnutí toho co se dá dohledat a na závěr hodnocení klientek které tento zákrok podstoupili.

Diskuze a recenze

Klientky jsou v recenzích spokojené s finálním výsledkem operace, kdy vypadají rty velmi hezky, mladistvě a mají objemnější tvar. Dále komentují všeobecně dobrou domluvu s operatérem, který jim vyhověl ve všech směrech a podrobně jim vysvětlil veškerý postup, který bude během výkonu probíhat.

Klientky jsou spokojeny s plnějším tvarem a se zvednutým horním rtem, díky čemuž jsou odhaleny zuby a to dává celkovému vzhledu mladistvější dojem z jejich obličeje.

Dále byly klientky dostatečně informovány o pooperační péči a o tom, jak mají o ránu po Lip Liftu pečovat. Po výkonu si klientky nestěžovaly na pooperační bolesti a nemusely užívat žádné léky od bolesti.

I když po operaci hrozí zvýšené riziko infekce v operační ráně, klientky neměly s pooperační infekcí problémy. Je velmi důležité v jakém prostředí a jakou metodou je operace provedena a od toho se odvíjí celkový výsledek.

Po Lip Liftu klientky udávají menší otoky rtů, které do několika dní ustanou a již se nevrátí. Dále klientky uvádějí, že musely vydržet 1 týden s nevstřebatelnými stehy, které se po týdnu vytáhly a vznikla jen nepatrná pooperační jizvička. Pooperační komplikaci jako je ztráta citlivosti, klientky neuvádějí.

Zkušenosti · Komentáře ...

Mnoho let jsem si nechávala vyplňovat rty a až v posledních měsících jsem si uvědomila, že když se materiál vstřebá a nejdu na doplnění, vypadá to trochu divně. Takže mě to nutí k tomu, abych si nechala udělat výplně znovu. Hledala jsem způsob trvalého zvětšení a dočetla jsem se o tomto zákroku. Našla jsem si kliniku která na mě působila věrohodně a s dostatečnou praxí a hned po konzultaci jsem si řekla, že tohle je přesně to co chci. Přirozené rty bez závislosti na výplních. Jde o menší chirurgický zákrok, takže oproti výplním je to větší zásah, ale prostě napořád. V prvních měsících to nebylo ono, ale po půl roce si říkám, že je škoda, že jsem o tom nevěděla dříve. Maximální spokojenost, rty vypadají úchvatně, líbím se sama sobě a manžel mě víc obletuje:-).

V úterý jsem absolvovala proceduru zvětšení rtů metodou Lip Lift. Dnes je sobota a já nemohu být s výsledkem spokojenější, řekla bych, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Od chvíle, kdy jsem potkala pana doktora, jsem věděla, že mu můžu 100% důvěřovat. Dal si na čas vše vysvětlit a také si dal na čas s postupem, aby zajistil, že vše bude přesné a dokonalé. Byla to dlouhá cesta, protože bylo potřeba nejprve rozpustit nahromaděné výplně na rty, ale stálo to. Pokud toužíte po větších rtech bez nutností neustálého doplňování, Lip Lift vřele doporučuji. Nebudete zklamané.

Doktor a personál byli neuvěřitelní. S celým procesem a výsledkem jsem nemohla být spokojenější. Chtěla jsem aby mi šli více vidět horní zuby a můj horní ret byl trochu plnější, protože se mi zdál mnohem tenčí než můj spodní ret a zvednutím rtu bych dosáhla obojího. Je to jen nepatrná změna, ale s konečným výsledkem jsem velmi spokojena. Také kvůli nehodě v dětství mám na horním rtu zjizvenou tkáň, která způsobila asymetrii, a byla jsem překvapena, že zákrok vyřešil i to. Doktor byl perfekcionista a profesionál. Sestřičky byly také fantastické a byli moc příjemné. Vím, že mnoho lidí si dělá starosti s jizvou po operaci, ale já si té své sotva všímám a hodnotím ji jako úplně miniaturní, takže kdybych cíleně nehledala nebo o zákroku nevěděla, tak ji tam nevidím. Jsem 3 měsíce po výkonu, mohu se plně usmívat a mám jen nepatrné napětí přímo pod nosem, po celou dobu po zákroku žádné bolesti, otoky, nic. Vřele doporučuji každému, kdo má zájem o lifting rtů.

Po několika špatných výplní do rtů u kosmetičky, jsem měla rty úplně zpackané a asymetrické. Chtěla jsem trošku opravit a hlavně trvalý výsledek, abych nemusela chodit na výplně a rozloučila se s kačerem. Poté co jsem si udělala menší průzkum, rozhodla jsem se pro konzultaci na zákrok Lip Lift. Hledala jsem doktora, který se snaží najít perfektní rovnováhu mezi mými požadavky, očekáváním a konečným výsledkem. Ten kterého jsem vybrala byl pro mě nejlepší, odpověděl na všechny mé otázky a znal problémy spojené s typem mé pleti (s hypertrofickými jizvami). Také se stehy si poradil mistrovsky. Je to 8 měsíců od zákroku a neustále dostávám komplimenty na vzhled rtů. Splnil se můj sen, nemohu být šťastnější.

S lip liftem jsem maximálně spokojená. Linka jizvy je velmi tenká a přímo v záhybech a stínech mého nosu, kdybych ji nehledala tak ji nevidím. Cítím se sebevědomě i když jdu ven bez makeupu, protože by mi někdo musel opravdu vlézt s lupou pod nos, aby něco viděl. Jediné co mě mrzí, že jsem nešla dříve, protože z těch peněz co bych ušetřila za výplně, jsem si mohla udělat i prsa.

Zákrok jsem absolvovala v analgosedaci a nic si z něj nepamatuji. Jakmile jsem se vrátila domů, nepotřebovala jsem ani předepsané léky proti bolesti. Dala jsem si Aulin na první noc a to bylo vše. Můj manžel si pořád myslel, že lžu o tom že mě nic nebolí. Proces hojení byl naštěstí docela rychlý, kromě toho, že jsem prvních pár týdnů nemohla otevřít ústa úplně dokořán nebo se smát od ucha k uchu. Po 3. týdnech doktor použil malý laser na linii řezu, abychom napomohli hojení - jizva byla pěkná, plochá a dobře se hojila. Po 4 týdnech se vše zlepšilo ještě víc, už jsem neměla napnutou kůži v oblasti rtu a po 5 týdnech jsem se cítila opravdu dobře a mohu říct normálně. Chtěla jsem stále vypadat jako já, ale lépe a to je přesně to co se stalo. Jsem moc ráda že jsem se k zákroku rozhodla.

Doktor byl absolutní umělec a fenomenální chirurg. Zákrok předčil moje očekávání a udělal takový rozdíl v mém vzhledu, že bych nevěřila kdyby mi to někdo tvrdil před zákrokem. Doktor naslouchal každé mé myšlence, byl chápající a díky němu jsem se cítila ve svém rozhodnutí jistá. Klinika byla skvělá, personál byl neuvěřitelný a byla jsem nesmírně vděčná za sestru, která odpovídala na každou otázku, kterou jsem měla po zákroku. Vřele doporučuji.

Vždycky jsem měla dlouhou středovou brázdu mezi nosem a rtem (Philtrum se to nazývá, jak jsem se dozvěděla) a nikdy mi při úsměvu nebyly vidět horní zuby. Takže po několika letech přemýšlení o tomto zákroku jsem se konečně rozhoupala. Právě tady jsem našla hodně užitečných odpovědí na otázky a zkušenosti jiných. Pokud uvažujete o zvětšení rtů, tento zákrok je nejlepší. Nebudete zklamáni, doporučuji zajít alespoň na konzultaci.