Co se probírá v diskuzích, jaké jsou na zákrok recenze a co říkají hodnocení která byla v souvislosti s Lip Liftem udělena? Níže najdete shrnutí toho co se dá dohledat a na závěr hodnocení klientek které tento zákrok podstoupili.

Diskuze a recenze

Klientky jsou v recenzích spokojené s finálním výsledkem operace, kdy vypadají rty velmi hezky, mladistvě a mají objemnější tvar. Dále komentují všeobecně dobrou domluvu s operatérem, který jim vyhověl ve všech směrech a podrobně jim vysvětlil veškerý postup, který bude během výkonu probíhat.

Klientky jsou spokojeny s plnějším tvarem a se zvednutým horním rtem, díky čemuž jsou odhaleny zuby a to dává celkovému vzhledu mladistvější dojem z jejich obličeje.

Dále byly klientky dostatečně informovány o pooperační péči a o tom, jak mají o ránu po Lip Liftu pečovat. Po výkonu si klientky nestěžovaly na pooperační bolesti a nemusely užívat žádné léky od bolesti.

I když po operaci hrozí zvýšené riziko infekce v operační ráně, klientky neměly s pooperační infekcí problémy. Je velmi důležité v jakém prostředí a jakou metodou je operace provedena a od toho se odvíjí celkový výsledek.

Po Lip Liftu klientky udávají menší otoky rtů, které do několika dní ustanou a již se nevrátí. Dále klientky uvádějí, že musely vydržet 1 týden s nevstřebatelnými stehy, které se po týdnu vytáhly a vznikla jen nepatrná pooperační jizvička. Pooperační komplikaci jako je ztráta citlivosti, klientky neuvádějí.

Hodnocení

Podívejte se na vybrané komentáře k zákroku:

  • Mnoho let jsem si nechávala vyplňovat rty a až v posledních měsících jsem si uvědomila, že když se materiál vstřebá a nejdu na doplnění, vypadá to trochu divně. Takže mě to nutí k tomu, abych si nechala udělat výplně znovu. Hledala jsem způsob trvalého zvětšení a dočetla jsem se o tomto zákroku. Našla jsem si kliniku která na mě působila věrohodně a s dostatečnou praxí a hned po konzultaci jsem si řekla, že tohle je přesně to co chci. Přirozené rty bez závislosti na výplních. Jde o menší chirurgický zákrok, takže oproti výplním je to větší zásah, ale prostě napořád. V prvních měsících to nebylo ono, ale po půl roce si říkám, že je škoda, že jsem o tom nevěděla dříve. Maximální spokojenost, rty vypadají úchvatně, líbím se sama sobě a manžel mě víc obletuje:-).

  • V úterý jsem absolvovala proceduru zvětšení rtů metodou Lip Lift. Dnes je sobota a já nemohu být s výsledkem spokojenější, řekla bych, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Od chvíle, kdy jsem potkala pana doktora, jsem věděla, že mu můžu 100% důvěřovat. Dal si na čas vše vysvětlit a také si dal na čas s postupem, aby zajistil, že vše bude přesné a dokonalé. Byla to dlouhá cesta, protože bylo potřeba nejprve rozpustit nahromaděné výplně na rty, ale stálo to. Pokud toužíte po větších rtech bez nutností neustálého doplňování, Lip Lift vřele doporučuji. Nebudete zklamané.