Často kladené dotazy / FAQ


Zde najdete nejčastěji kladené dotazy a odpovědi na ně. Pokud máte další otázky, využijte formulář níže.
Kolik kůže bude potřeba odstranit?
Množství odstraněné kůže bude záviset na tom jaké budete chtít zvětšení a také jaké budou možnosti z pohledu fyziologie (co vám umožní tělo aby měl výsledek přirozený vzhled). Průměrně je to 3 až 7mm kůže. Vzhledem k tomu, že se jedná o kosmetický zákrok, budeme se vždy držet v nejbezpečnějším rozmezí pro každého jednotlivého pacienta. Odstranění nadměrného množství kůže má za následek prodlouženou dobu hojení, což, jak víme, není pro naše klienty ideální.
Jaká je pravděpodobnost že vznikne viditelná jizva?
Stehy jsou připojeny k vazům, které obklopují kosti na kořeni nosu. Tento krok je důležitý, protože šití na nesprávné oblasti způsobuje zjizvení. Naše technika je navržena tak, aby podporovala hojení a tvorbě jizev předcházela. Nechceme, aby se naši klienti obávali zjizvení, zejména proto, že cílem zákroku je vzhled obličeje zlepšit.
Za jak dlouho jsou vidět výsledky?
Ve většině případů po třech týdnech odezní otok a objevuje se vzhled který by měl zůstat. Zhruba po šesti týdnech se budete moci věnovat svému každodennímu životu bez jakýchkoliv známek, že jste zákrok absolvovali. Jakmile se vaše rty usadí, začnete si všímat dalších zlepšení. Po třech až čtyřech měsících uvidíte konečný a definitivní výsledek.
Proč jsou výsledky vidět až časem a ne hned?
Chvíli potrvá, než dojde ke zvláčnění tkání, pokožky a rtů. Je také potřeba počkat než proběhne hojení a místo řezu výrazně vybledne nebo úplně zmizí. Vzhledem k minimálnímu riziku zjizvení, jakmile se ret plně zahojí, není třeba provádět další ošetření.
Jaká jsou rizika?
Rizika jsou zde stejná jako při jakémkoliv jiném podobném zákroku. Nicméně ta se výrazně snižují tím, že zákrok provádí pouze certifikovaný plastický chirurg. Rizika obvykle zahrnují infekci rtu, nadměrné zjizvení nebo hromadění tekutiny. Pokud jste měli výplně ve rtech, je důležité to dát předem vědět. Mnoho našich klientů se rozhodlo pro lifting rtů kvůli nepříznivému účinku silikonu, který způsobuje pokles rtů. I přes předešlé používání výplní, můžete podstoupit lip lift / liftingu rtů, jen v důsledku toho však můžete zaznamenat zvýšené otoky.
Mohu si po lip liftu nechat udělat ještě výplně?
Určitě můžete. Mnoho klientů se rozhodlo podstoupit lifting rtů / lip lift, aby nemuseli chodit na výplně. Ale plnějších rtů a mladistvého našpulení dosáhnete i spojením těchto dvou procedur.


Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku? Neváhejte se zeptat.


Formulář na dotazy

Na otázku vám odpoví některý z našich lékařů. Odpověď dostanete emailem a pokud se bude jednat o častěji pokládaný dotaz, otázku s odpovědí přidáme k ostatním na této stránce. Děkujeme že se ptáte.