Primárně se web věnuje tématu Lip Lift, ale protože jde pořád o zvětšení rtů a je zde více možností jak toho dosáhnout, uvádíme například i tento způsob. Dalším ze způsobů je zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.

Dermální výplň rtů je gelová látka, která se podobá kyselině hyaluronové. Její aplikací do rtů dojde ke zvětšení jejich objemu, k úpravě kontur rtů, k úpravě povislých koutků, k odstranění vrásek z okolí rtů a ke korekci různých asymetrií v okolí rtů.

Aplikace dermální výplně rtů se provádí v lokální anestézii a řeší hluboké vrásky kolem nosu, rtů, na čele a kolem očí. Vyřeší také tmavé kruhy po očima. Využívají se ale především na zvětšování rtů. Dermální výplně rty vytvarují a dodají jim mladistvý výraz. Délka aplikace dermální výplně je asi 1 hodina.

Zvětšení rtů dermální výplní je často spojováno s ošetřením vrásek v okolí rtů. Mohou také pomoci s vytvarováním kontur obličeje, k revitalizaci dekoltu, krku a dokonce i rukou. Aplikovaná látka je tělu velmi blízká, proto klientce po aplikaci hrozí minimum komplikací ve smyslu alergických reakcí na aplikovanou látku.

Po výkonu není nutné dodržovat období rekonvalescence a klientka může ihned odejít do práce a fungovat v běžných denních činnostech. Po výkonu je doporučena masáž místa aplikace dermální výplně specializovaným sérem. Dermální výplň vydrží 8 až 12 měsíců a je postupně metabolizována.

Na trhu existuje celá řada dermálních výplní a lékař klientce vhodnou výplň vždy doporučí na základě kritérií, jako je věk klientky, typ kůže, hloubka a místo aplikace dermální výplně a případné alergie klientky.