Chápeme, že rychlá odezva je důležitá, proto se snažíme odpovídat během několika hodin. Občas to však může trvat déle, protože se věnujeme klientům, kteří jsou přítomni na klinice. Někdy je to z toho důvodu, že čekáme na potvrzení lékaře ohledně volné kapacity na vybrané datum.

Buďte prosím trpěliví, odpovíme vám co nejdříve. Pokud neobdržíte odpověď do dvou dnů, mohlo dojít k chybě při odesílání formuláře nebo váš e-mail mohl být zachycen spamovým filtrem. V takovém případě nás prosím kontaktujte telefonicky.

Pokud jste již navštívili stránku Rezervace konzultace, jistě jste si všimli, že Lip lift je možné obsolvovat ve vybraných městech a na vybraných místech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech existuje více poboček. Přesná adresa kam se vydáte na konzultaci či zákrok, bude uvedena v odpovědi na odeslaný formulář na stránce “Rezervace konzultace”. Odpovídající pracoviště bude vybráno na základě vašich odeslaných požadavků.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  | propagace@bohemiaesthetic.com

Webové stránky liplift.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, která působí jako facilitátor pro domácí a zahraniční klienty, hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Naší snahou je na základě recenzí, komentářů a hodnocení nabízet pouze to nejlepší.

Kontaktní formulář